NOWOCZESNY SALON OPTYCZNY

Okulary przeciwsłoneczne

 

Promienie UV szkodzą nie tylko skórze. Na poważne uszkodzenia narażone są również nasze oczy. Dlatego w czasie zażywania kąpieli słonecznych powinniśmy je chronić przy pomocy odpowiednich okularów z filtrem UV. Powinny je stosować szczególnie osoby o jasnej karnacji skóry mający bardzo jasny kolor tęczówek. Ich stosowanie zalecane jest również np. w trakcie jazdy na nartach. 

Czym są inteligentne okulary?

Stylowe okulary są inteligentne, jeśli spełniają indywidualne wymagania posiadacza oraz dostosowują się do warunków oświetlenia. Okulary słoneczne niejednokrotnie traktowane są też jako element ubioru lub ozdoba twarzy. Wraz z modą zmieniają się kształty i kolory oprawek. 

ColorMatic IQ® Sun 2
Od teraz, dzięki samobarwiącym soczewkom przeciwsłonecznym ColorMatic IQ® Sun 2, potrzebujesz już tylko jednej pary okularów przeciwsłonecznych - niezależnie od warunków oświetlenia. Ich przyciemnienie chroni Twoje oczy w pełnym słońcu i gwarantuje 100 % ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Teraz kiedy przechodzisz z plaży do kawiarni, soczewki rozjaśniają się nawet o 55%. Dzięki temu widzisz wyraźnie i obraz charakteryzuje się silnym kontrastem, również w cieniu.

EyeLT® - Rewolucja dla 100 % jakości widzenia: również w okularach przeciwsłonecznych. Oczywiście nie trzeba nawet dodawać, że inteligentne okulary przeciwsłoneczne Rodenstock również możesz otrzymać z Twoją korekcją. Dzięki naszej opatentowanej technologii Eye Lens Technology, użytkownicy okularów progresywnych mogą wykorzystać 100% potencjału swojego widzenia. Za pomocą skanera DNEye® specjaliści Rodenstock zaproponują najlepsze dla Ciebie soczewki na podstawie indywidualnej charakterystyki Twojego oka. Aby widzieć ostrzej i z większym kontrastem, nawet w okularach przeciwsłonecznych.

 

 

Najważniejsza jest jednak jakość soczewek dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo okulary tylko renomowanych producentów takich jak: