BADANIE DOPASOWANE DO CIEBIE.

Oczy są niezwykle ważnym narządem, który pozwala nam cieszyć się światem wokół nas. Dlatego ważne jest, aby regularnie przeprowadzać badania wzroku, które pozwolą nam dbać o nasze oczy i uniknąć poważnych problemów ze wzrokiem. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w badaniach wzroku jest DNEye.

Impeccable Design

Ostre widzenie jak nigdy wcześniej.

DNEye to zaawansowane urządzenie pomiarowe, które zapewnia niezwykle precyzyjne wyniki badań wzroku. Dzięki temu badanie przy użyciu DNEye jest o wiele bardziej szczegółowe i dokładne niż tradycyjne badanie wzroku. Urządzenie to pozwala na uzyskanie kompleksowej analizy oka, co pozwala okuliście dobrać najlepsze i najbardziej spersonalizowane rozwiązanie dla każdego pacjenta.

Najostrzejszy kontrast widzenia.

Wysoki kontrast widzenia jak nigdy wcześniej.

Najlepsze widzenie nocne.

Bezpieczne widzenie jak nigdy wcześniej.

spersonalizowana korekcja

Szybkość
precyzja
wygoda

Badanie DNEye jest szybkie, wygodne i bezpieczne. Pacjent nie musi obawiać się bólu ani dyskomfortu, a wyniki są dostępne niemal natychmiast. Dzięki temu badanie wzroku przy użyciu DNEye to najlepszy wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje oczy w najbardziej zaawansowany i skuteczny sposób.

1/100

DNeye mierzy wadę z dokładnością do 1/100 dioptrii*

7000

Punktów pomiarowych oka*

92%

Użytkowników widzi ostrzej niż w poprzednich okularach*

* Źródło: https://www.rodenstock.com/pl/pl/dneye-scanner.html

Przekonaj się, w jaki sposób klienci oceniają NASZE USŁUGI

Poznaj opinie naszych klientów

Właśnie odebrałem szkła premium z fotochromem Rodenstock i jestem zachwycony. Całkowicie polecam salon – miła i profesjonalna obsługa jak i same szkła. Jestem również od jakiegoś czasu posiadaczem oprawek Silhouette kupionych w tym salonie i również szczerze polecam.

Grzegorz Krupa, Opinia z Google

Moja pierwsza wizyta w salonie okazała się strzałem w dziesiątkę. Spotkałem się tutaj z profesjonalną obsługą, od sympatycznej i rozsądnej Pani Doktor wykonującej mi badanie wzroku, do miłych Pań z obsługi, które bardzo mi pomogły wybrać pasujące oprawki. Okulary idealnie dobrane, zarówno szkła jak i oprawki. Zdecydowanie polecam!
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Andrzej Jeleń, Opinia z Google

Profesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja. Badanie wzroku wykonane na nowoczesnym sprzęcie. Bardzo duży wybór oprawek. Świetnie dobrane okulary w przystępnej cenie. Robiłem okulary w różnych salonach i z żadnych nie byłem tak zadowolony jak z tych ,które zrobiono mi w tym salonie. Zdecydowanie polecam ten salon optyczny! Jestem bardzo zadowolony, dziękuję.

Marek Starzec, Opinia z Google

Serdecznie polecam, bardzo duży wybór oprawek w dobrych cenach, do tego miłe, pomocne i służące radą Panie :)
Dodatkowo miałam robione badanie u pani doktor refrakcjonistki – profesjonalnie, szczegółowo i z wieloma poradami.

Klaudia Szczepańczyk-Baran, Opinia z Google
WSZYSTKIE OPINIE ZOSTAŁY POBRANE Z GOOGLE MOJA FIRMA

Dodaj swoją opinię